Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Madrid te genieten, verblijf in Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca Madrid appartementen, gelegen ongeveer 1 km afstand van de Plaza Mayor en binnen 14 minuten wandelen van de Fuente de Neptuno.

Dit appartement is gesitueerd in de Malasana wijk, op een steenworp afstand van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten San Fernando. Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Madrid. Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartementen zijn op 20 minuten lopen van de Botanische Tuinen van Madrid genesteld. Vrij dicht bij dit appartement bevindt zich Gran Vía metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca Madrid
Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D
Mobiele prijsaanbieding

Habitacion Privada Y Acogedora Madrid Centro D

26 m van de accommodatie
USD 342 USD 308
per nacht
Apartment In Chueca
Mobiele prijsaanbieding

Apartment In Chueca

9.1
Schitterend 7 beoordelingen
73 m van de accommodatie
Augusto Madrid
Mobiele prijsaanbieding

Augusto Madrid

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
116 m van de accommodatie
USD 164 USD 148
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    22 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    1,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Versneld in- en uitchecken
    • Tours/Ticketservice

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement te vinden?
      Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement is in de Madrid Centrum wijk gesitueerd, op 3 km afstand van de Las Ventas arena.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement zijn onder andere Tempel van Debod, de Las Ventas arena, de Plaza Mayor.
    • Hoeveel kost het om bij Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement te verblijven?
      De huurprijs van Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement is €119.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement?
      Restaurants in de buurt van Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca appartement zijn onder andere Mercado de San Miguel en Yakitoro restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    22 km

    Treinstations

    Atocha's Train Station
    1,8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Refugio Cultural Para 3, En Plaza De Chueca Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten